Arama
Filtreler

Saç Losyonları

Görünüm Grid Liste
Sırala
Sayfada ürün

Capicade Saç Dökülmesine Karşı Etkili Losyon 100 ml

Capicade saç dökülmesine karşı etkili losyon içeriğindeki PROCAPİL, TRİCHOGEN ve SAW PALMETTO’nun etki mekanizması ile saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda yağlanmanın önüne geçecektir. İçeriğindeki BİOTİN (H Vitamini) sayesinde saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını destekler. Saçların beslenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.
₺58,00

Capilactif Dökülme Önleyici Losyon 100ml

%82 Bitkisel kaynaklı Güvenilir ve etkili formül. CAPILACTIF Saç Dökülmesini Önleyici Losyon; saç dökülmesini önlemek, saçlarınızı güçlendirmek ve canlandırmak için özel olarak formül ize edilmiştir. 9 bitkili aktif kompleks ve Çam, Çay Ağacı ve Biberiye Yağ Özleri ile saç derinizi uyarır ve saç köklerinizi güçlendirir. İçeriğindeki PROCAPİL VE PROVİTAMİN B5 sayesinde saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.
₺63,00

Capilactif Kepek Önleyici Losyon 100ml

%83 Bitkisel kaynaklı Güvenilir ve etkili formül. CAPILACTIF kepeklenmeyi önleyici losyon saç derinizdeki kepeklenmeyi ortadan kaldırmak ve saç derinizi yeniden dengelemek için özel olarak formülize edilmiştir. 9 bitkili aktif kompleks, nane ve rozemari özleri deriyi canlandırma ve saç derisi üzerindeki diğer etkileri de güçlendirmek için seçilmiş ve saça yumuşaklılık kazandıracaktır.
₺63,00

Capilactif Rahatlatıcı Losyon 100ml

%82 Bitkisel kaynaklı Güvenilir ve etkili formül. CAPILACTIF rahatlatıcı saç bakım losyonu saçlarınızı nemlendirmek ve saç derinizi rahatlatmak için özel olarak formülize edilmiştir.
₺63,00

Capilactif Yeniden Dengeleyici Losyon 100ml

%76 Bitkisel kaynaklı Güvenilir ve etkili formül. CAPILACTIF yeniden dengeleyici losyon saç derinizdeki yeniden dengelemeyi sağlamak için özel olarak formülize edilmiştir.
₺63,00